BMW випустила електросамокат X2City

Відомий німецький концерн BMW розробив нову модель електричних самокатів. У Німеччині весною 2019 року набирає чинності законодавче регулювання експлуатації таких транспортних засобів.

BMW приурочив розробку і випуск свого самоката X2City, як раз до введення нових правил, що стосуються використання таких засобів пересування. Старт продажів намічений на 4 лютого. Роздрібна ціна для споживачів складе 2399 євро.

Введення нових регламентів і випуск X2City не випадковий збіг, компанія BMW планує, що новинка буде користуватися попитом у населення в зв’язку з легалізацією таких транспортних засобів в країні.

Технічні характеристики електросамоката BMW. Максимальна швидкість – 20 кілометрів на годину. Транспортний засіб обладнано спеціальною педаллю, за допомогою якої можна регулювати швидкість руху самоката. За допомогою педалі можна збільшувати швидкість на 6 км / год з кожним натисканням. Крім цього є п’ять швидкісних режимів – 8, 12, 16, 18 і 20 км / год, ці режими задаються блоком управління на кермі. їБатарея на 408 Вт забезпечує харчування електромотора. На одній зарядці самокат здатний проїхати близько 20 – 30 кілометрів.