BMW випустить представницький електромобіль

У класі представницьких седанів в найближчі роки очікується бум чистих електромобілів. Jaguar вже оголосив, що з наступного покоління його флагманський XJ стане електромобілем і навіть не матиме варіантів з ДВЗ. Mercedes-Benz також готує електричну версію нового S-Class W223 – вона буде називатися EQS. Не відстає і BMW – в гаму наступного покоління 7-Series вона додасть електроверсію, їй присвоять власний індекс i7. У мережі вперше опублікували фото прототипу цього автомобіля, що проходить дорожні випробування. Машина обтягнута маскувальною плівкою.

Сімейство 7-Series наступного покоління створюється на гнучкій модульній платформі CLAR, вона спочатку оптимізована під використання силових установок всіх основних типів — бензинових, дизельних, гібридних і чисто електричних. На базі CLAR вже створений один перспективний електромобіль — представлений два місяці тому BMW iX3.

Електромотором якої потужності планують оснащувати i7 – інформації поки немає, але запас ходу його на одній зарядці складе не менше 650 км. Видання Autocar запевняє, що флагманський електроседан могутніший від 601-сильного BMW 760 Li поточного покоління з бітурбованним V12 під капотом.

У салоні BMW i7 буде мультимедійна система, аналогічна тій, яка використовується на концепті iNEXT: c широкоформатним сенсорним екраном на центральній консолі, при цьому вона розділена з цифровою панеллю приладів водія.

Отримає BMW i7 і систему автономного водіння третього рівня, яка не передбачає активної участі людини в управлінні автомобілем.

Про дату прем’єри точної інформації поки немає, але, швидше за все, баварці спочатку представлять нове покоління 7-Series, а потім вже виведуть на ринок повністю електричний i7.