BMW X5 M отримав прекрасний тюнінг

У BMW підготували для нового X5 комплект фірмового тюнінгу M Performance Parts. Ці деталі дозволять фанатам моделі дочекатися виходу повноцінного BMW X5 M нового покоління.

Поки роботи над BMW X5 M нового покоління тільки йдуть, німецька марка вже представила фірмовий тюнінг з лінійки M Performance Parts, який дозволяє персоналізувати звичайні кросовери. У перелік компонентів увійшли вуглепластикові деталі для екстер’єру – вставки в повітрозабірники, крильця, дифузор, пороги, накладки на дзеркала заднього виду.

Також з’явилися нові 20- і 22-дюймові чорні колеса Star Spoke. Можна замовити спортивні гальма з червоними супортами, а також нове кермо з обробкою алькантарою і підрульовими пелюстками автоматичної коробки передач з вуглепластику.

Природно, нікуди не поділися аксесуари для інтер’єру на кшталт фірмових килимків, накладок на педалі з нержавіючої сталі, а також нового чохла на ключ запалювання. Коли з’явиться новий BMW X5 M – поки не ясно, але вже зараз хоча б візуально наблизити свій BMW X5 до M-версії можна за допомогою представлених аксесуарів.