«Богдан» зробив нову заяву в сторону водіїв нерозмитнених машин

Кількість аварій з машинами на іноземних номерах зросла до 8,5% від загального обсягу. Однак власники таких автомобілів не поспішають оформляти страхові поліси, і наражають на небезпеку всіх учасників руху. Про це йдеться в блозі прес-секретаря корпорації «Богдан» Сергія Красулі.

«Держава повинна встановити контроль над нерозмитненими автомобілями, ввести їх водіїв в правове поле, які зараз є фактичними, але не юридичними власниками транспортних засобів. Це дає їм можливість просто залишати місце ДТП і не відповідати за скоєне через недосконалі закони», – зазначив Сергій Красуля.

Також прес-секретар корпорації зазначив, що, за даними ДФС, обов’язкові страховки придбали тільки для 198 000 автомобілів з іноземною реєстрацією з 315000. Між тим в Європі користування машиною без страховки неможливо.

«Водії транспортних засобів на єврономерах посилаються на стандарти цивілізованих країн, коли говорять про закордонні ціни на вживані автомобілі. Тільки чомусь забувають про ці стандарти, коли справа стосується гарантій безпеки і витрат на неї. Тому вплив держави необхідно і для обов’язкового загального страхування – без легалізації авто з єврономерах тут не обійтися», – зазначив Сергій Красуля.

Раніше в корпорації «Богдан» звертали увагу на те, що навала вживаних авто вже призвело до засилля старих легковиків з іноземною реєстрацією на дорогах країни. Така тенденція може остаточно вбити український легальний авторинок.