Bosch створює “хмарний” погодний сервіс

Передавати один одному відомості про слизьку дорогу машини вже навчилися. Прогноз погоди на маршруті деякі автомобілі теж отримують. І те й інше буде особливо актуально для безпілотників, які не можуть передбачати зміну обстановки так само швидко і вправно, як досвідчений водій.

Тут їм на допомогу і прийде фірма Bosch з новим проектом «погодний сервіс для автономних машин». Бош вибрав фірму Foreca після аналізу роботи декількох конкуруючих погодних сервісів. Німці назвали фінів кращими в складанні прогнозів.

Новий сервіс буде являти собою «хмарну» систему. Компанія Bosch створює її спільно з фінською метеорологічною службою Foreca. У лад сервіс увійде в 2020 році. На перших порах він буде передавати підключеним безпілотникам детальні прогнози погоди на трасах від Фореки, яка вже більше двадцяти років створює їх. У міру зростання кількості машин, включених в мережу, сервіс почне збирати і дані від легковиків. Показання датчиків системи стабілізації і робота склоочисників, температура зовні і в салоні … Тут все може бути залучено до справи.

Системи машинного навчання опрацюють цей масив і почнуть враховувати «свідчення з місць» для уточнення прогнозів. Все це сприятиме підвищенню безпеки руху автономного транспорту, каже Bosch.