Божевільний тюнінг: Toyota Prius оснастили гарматою

Гібридна модель Toyota Prius перетворилася в один з найнебезпечніших автомобілів в світі, коли її в рамках тюнінгу оснастили 6-ствольною гарматою M61 Vulcan.

Виробник Black Rifle Coffee Company (BRCC) побудував незвичайний шоу-кар – гібридний Toyota Prius оснастили 6-ствольною авіаційною гарматою M61 Vulcan, здатною здійснювати 6600 пострілів в хвилину!

Фірма, якою володіють ветерани американської армії, витратила 160 людино-годин на установку в салон машини силового каркаса, здатного витримати вагу знаряддя, а також на інші доробки гібрида, що відрізняється яскравим зовнішнім виглядом.

M61 Vulcan зазвичай встановлюється на бойові винищувачі F16, F18 і F22 і за хвилину роботи витрачає $ 180 000 – при скорострільності 6600 снарядів на хвилину, кожен 20-міліметровий боєприпас коштує $ 27. Загалом, в секунду гармата “вистрілює” $ 2970. Але протою установкою M61 Vulcan справа не обмежилася. На винищувачах гармата наводиться в дію гідравлічною системою, а для установки на автомобіль її довелося перевести на електропривод. Доробки пройшли успішно і можна оцінити збройну Toyota Prius на ділі.