Британець зібрав унікальну колекцію VW Golf

На відомому ютуб-каналі DAP вийшов цікавий сюжет про британського механіка й автоелектрика Стіва Сміта, який зумів зібрати унікальну колекцію з сімнадцяти рідкісних Volkswagen Golf. Особлива любов у колекціонера до моделей GTI. Ще з дитинства він мріяв мати купу таких машин та й вона здійснилася.

Перші екземпляри Стів придбав ще до переїзду у Штати. За океаном його жага до “фольців” стала ще більшою та й він продовжив колекціонувати різнокаліберні моделі Volkswagen. Всі придбані автівки колекціонер ремонтує власноруч, при цьому деякі компоненти вимушений виробляти самостійно, бо вони вже не випускаються та їх дуже важко знайти.

Най рідкісною моделлю Golf є для колекціонера версія Rallye, яка була випущена тиражем всього 5 070 екземплярів, при цьому в США приїхало приблизно усього 15 таких автівок. Ця модель “гольфа” відрізняється від інших особливим дизайном кузова та оптики. Під капотом встановлено компактний 1,7-літровий мотор, який здатен розвивати до 160 кінських сил. Повний привід та й колісні арки як в Audi Quattro роблять його дійсно дуже цікавою моделлю.

ДЖЕРЕЛОmmr.net.ua