Британський бізнесмен воскресив Дефендер

Підприємець і багатющий житель Великобританії Джим Реткліфф розповів про те, як він буде воскрешати культовий позашляховик. Проект отримав кодову назву Grenadier.

Видання Autocar з’ясувало подробиці про затію Реткліфф. За словами бізнесмена, двигуни для відродженого “Дефендера” буде поставляти BMW, при цьому він не уточнив, які це будуть мотори. Реткліфф також заручився підтримкою компанії MBtech, яка належить Mercedes-Benz.

Ця фірма відповідатиме за створення першого прототипу, поява якого очікується вже в 2020 році. Крім того, до проекту можуть залучити Ford – за інформацією ЗМІ, британець вів переговори про оренду потужностей заводу американського бренду в Південному Уельсі.

Очікується, що Grenadier буде представлений в 2021 році. Щорічно планується виробляти близько 30 тис. позашляховиків. Як повідомляв “Авторамблер”, Land Rover розробляє наступника моделі Defender.

Раніше автовиробник опублікував тизерні фотографії новинки і натякнув на терміни її появи – це станеться вже в 2019 році. За попередньою інформацією, в основу нової моделі ляже платформа MLA (Modular Longitudinal Architecture) без рами і розрізних мостів.

Автомобіль отримає незалежну підвіску, а в лінійку двигунів увійдуть бензинові і дизельні турбомотори об’ємом 2 літри сімейства Ingenium.