Британці проводять дуже мало за кермом, – дослідження

Дослідження показали, що незважаючи на те, як власники пишаються своїм автотранспортом, за кермом вони проводять дуже мало часу.

Згідно зі статистикою, решту часу – близько 159 годин на тиждень, машина простоює в гаражі, на автостоянці або на парковці. Дослідження було проведено ринком надання машин Turo.

Ксав’є Коллінз, їх представник, сказав, що гроші, які люди готові витратити на свої автомобілі, є мало не найбільшою інвестицією, яку вони готові зробити. Однак при цьому вони практично ніколи не розкривають повний потенціал машини. Дослідження було проведено серед 2000 автомобілістів і показало, що середньостатистичний британський водій витрачає 456 годин за кермом щороку, що складає всього 9 годин в тиждень.

Багато дорослих людей не їздять на автомобілі більшість свого часу. Крім того, 4 з 10 британців не використовують автомобілі протягом двох тижнів відпустки. Тільки 1 з 3 зізнався, що відчуває, як машина витрачає гроші власника даремно, коли вона «простоює». На відміну від британців, в густонаселених містах України люди проводять за кермом в середньому близько 6 годин на добу, а ось в менших містах близько 2 годин.