Британці скасують проект Land Rover Discovery SVX

Модель Land Rover Discovery не отримає першу в своєму житті бензинову турбовісімку 5.0 (525 к.с., 625 Н • м), а значить, позашляхової версії SVX не буде. Цей факт виданню Autocar підтвердив сам виробник, хоча офіційного повідомлення поки не було. Відмовитися довелося через фінансові проблем, що вже стали причиною скасування проекту Range Rover SV Coupe.

Проте концерн Jaguar Land Rover все ж буде просувати бренд SVX на неназваних моделях. Безсумнівно, серед них присутній новий Defender. Помилково вважати, ніби JLR перейшов на хліб і воду. Режим економії не завадив в цьому місяці випустити Velar SVAutobiography Dynamic Edition з мотором V8 5.0 (550 к.с., 680 Н • м) і Range Rover Sport HST з новітньою турбошісткою 3.0 (400 к.с., 550 Н • м).

Компанія Tata Motors, власник JLR, недавно відзвітувала про квартальний збиток в 3,4 млрд фунтів, і велика частина провини покладено на провал в Китаї. Ресурс Automotive News зазначає: продажу на найбільшому в світі автомобільному ринку впали на 35% (-273 млн фунтів). І раптово з’ясувалося, що дилерська мережа в КНР – не ефективна. Нею підгорнути лише 18% великих міст, причому близько 30% представництв працює менше трьох років. Гряде реформа, яка підбадьорить доларів. Однак концерну необхідно протягом 14 місяців залучити цілий мільярд доларів, тому йдуть пошуки «альтернативного фінансування». Brexit цього, зрозуміло, не сприяє. Великі надії постарається виправдати «другий» Range Rover Evoque.