Будинок на колесах Ріnnacle Finetza отримав футуристичний дизайн

Про цю модель і компанії ви напевно не чули, але представлена ​​модель заслуговує на окрему увагу завдяки футуристичному дизайну, кільком «фішкам», а також розкішному салону.

Залежно від обраної конфігурації модель innacle Finetza здатна розмістити до восьми осіб, головне призначення моделі – це будинок на колесах з кількома особливостями. Інтер’єр виглядає досить шикарно.

Для клієнтів доступні широкі можливості конфігурації салону і вибору місця розташування з кількістю сидінь, що розкладаються крісел та іншого обладнання.

Pinnacle Finetza – це розкішний автодом з Індії, який приховує деяку «фішку». При зупинці на ночівлю або в таборі, задня частина може розширитися, вивільняючи додатковий простір для людей. Pinnacle стверджує, що вони перша індійська фірма, що пропонує подібні технології. В оснащення будинку на колесах увійшло кілька екранів, домашній кінотеатр з можливістю підключення ігрових приставок і модемів для потокового відео. Є і кухонна зона з холодильником, духовкою і чайником. Зрозуміло, виробник не забув про туалет і душову.

На жаль, подробиці про технічну частину поки не розкриваються. На офіційному сайті сказано тільки про монокок і пневматичну підвіску.