Bugatti привезе до Женеви екстремальний Chiron

Наступного року на автосалоні в Женеві марка Bugatti представить екстремальну версію гіперкара Chiron. Ймовірно, нею стане модифікація Super Sport. Ескізи машини керівництво французької марки показало потенційним клієнтам під час презентації Bugatti Divo.

За даними TheSupercarBlog, новинку описують, як “краса швидкості” та “керована ракета класу” “земля-земля””.

Гіперкар буде оснащений тим же 8,0-літровим двигуном W16, що і звичайний Chiron, але віддача мотора зросте. Тираж екстремального Chiron обмежать 20-40 екземплярами.

Крім ще одного варіації Chiron, у лінійці марки може з’явитися кросовер. Керівництво Bugatti розглядає кілька варіантів типів кузова з прив’язкою до регіонального попиту, зміни уподобань, ціноутворення, і поки випуск позашляховика виглядає більш логічним кроком.

Його покажуть у Женеві - фото 283061

Остання модель Bugatti – Divo – дебютувала у кінці серпня на заході Тhe Quail – A Motorsports Gathering. Гіперкар оснащений восьмилітровим двигуном W16 з чотирма турбонагнітачами, який видає 1500 кінських сил і 1600 Нм крутного моменту. Динамічні характеристики Divo не повідомляються, але Bugatti Chiron з таким агрегатом здатний розганятися до “сотні” за 2,4 секунди.

Тираж Bugatti Divo складе 40 примірників. Всі автомобілі вже продані. Мінімальна ціна гіперкара – п’ять мільйонів євро.