Byton виводить свої авто на європейський ринок

Китайський Byton – один з наймолодших стартапів в світі, зосереджених на виробництві електрокарів. Але керівництво компанії виношує амбітні плани. Ще на початку року компанія представила свій перший концепт електричного кросовера. Слідом за якою послідував ще й електричний седан. Причому, обидва автомобілі були не просто виставковими зразками. І обидва дуже незабаром стануть серійними автомобілями. Це не порожні слова.

Головний інженер Byton Девід Твохіг стверджує, що компанія протягом двох наступних років вийде на ринки Європи і Північної Америки. І підтверджуються ці плани інвестиціями в розмірі $ 500 мільйонів і неймовірно швидкісним будівництвом головного заводу компанії в Нанкіні. Його потужність оцінюється в 300 000 автомобілів в рік. І ці плани будуються зовсім на піску.

Byton всерйоз оголошує себе прямим конкурентом Tesla, спираючись власну платформу і власну ж інженерію високого рівня. Причому, вже зараз китайці міркують про конкурентну ціною на свою продукцію. Зараз ціна в роздробі на автомобілі виробництва Byton оцінюється на рівні 35 000 євро, що значно нижче конкурентів. Крім цього компанія вважає, що зможе заробляти на поки прихованих можливостях електрокарів. Пояснюють це просто: десять років тому люди були впевнені, що телефон призначений тільки для дзвінків, а тепер апарати генерують виробникам «невраховані» доходи.

Byton впевнений, що з електрокаром відбудеться те ж саме. Що ж буде пропонувати Byton вже в наступному році? Машина в найпростішій комплектації отримає електродвигун потужністю 268 к.с., що приводить задні колеса і 71-кіловатний акумулятор, який гарантує пробіг в 400 кілометрів. Дорожча модель буде повнопривідною, з двома електромоторами сумарною потужністю 469 сил, батареєю в 95 кВт / год і запасом ходу 500 кілометрів.