Cadillac Escalade отримав спортивний варіант

Cadillac представив в Лос-Анджелесі спортивну версію моделі Escalade. На жаль, це не повноцінний Escalade-V, а всього лише виконання Sport Edition. Cadillac НЕ привіз на автосалон в Лос-Анджелесі ніяких нових моделей, але все ж без прем’єр не обійшлося.

На виставці дебютувала особлива версія моделі Cadillac Escalade – кросовер отримав виконання Sport Edition. Автомобіль раніше був доступний тільки в комплектаціях Luxury, Premium Luxury і Platinum. Зараз же до них додалася нова версія, яка відрізняється глянцево-чорним декором кузова і чорно-сріблястими 22-дюймовими колесами.

Правда, гучна назва Sport Edition ніяк не відбилося на моторі. Cadillac Escalade як і раніше доступний тільки з 420-сильним 6,2-літровим V8, зате замовити спецверсію можна як з заднім, так і з повним приводом. При цьому виконання Sport Edition буде досить багатим по оснащенню. Прийом замовлень на Cadillac Escalade Sport Edition дилери марки почнуть в першому кварталі 2019 року. Поки невідомо, чи з’явиться спеціальне виконання за межами північноамериканського ринку.