Chery Arrizo 5 отримає нове ім’я

У Мережі з’явилися патентні зображення оновленої «чотироьхдверки» Chery. У моделі злегка допрацювали дизайн екстер’єру, мотори ж, за попередніми даними, не змінилися.

Патентні картинки свіженького седану Chery виявилися в розпорядженні китайського видання Bitauto. За даними порталу, після рестайлінгу «чотирьохдверка» змінить ім’я з Arrizo 5 на Arrizo EX. До речі, в квітні цього року Chery представила інший новий седан, і у нього теж буквене позначення: перед офіційним дебютом ця модель встигла засвітитися на шпигунських фото з шильдиком Arrizo 6, проте потім виробник поміняв назву на Arrizo GX.

Мабуть, флагманську «чотирьохдверку» Arrizo 7 з часом теж перейменують. Оновлення «екс-п’ятірки» вийшло скромним: модель отримала інші бампери, у радіаторної решітки змінився малюнок. Зображень інтер’єру поки немає, але «піднебесні» ЗМІ повідомляють, що в салоні седану з’явиться нова мультимедійна система з великим сенсорним екраном, інші дефлектори обдування і блок управління кліматичною установкою. Моторна гамма, швидше за все, теж не змінилася: дореформений Arrizo 5 в Китаї доступний з «атмосферником» SQRE4T15B об’ємом 1,5 літра потужністю 116 к.с. (141 Нм), що працює в парі з 5МКП або варіатором.

Також в Піднебесній можна купити «спортивну» версію, вона злегка відрізняється від стандартного седану дизайном екстер’єру, а під капотом такої моделі встановлена «турбочетвірка» SQRE4G15B 1.5 з віддачею в 147 к.с. (210 Нм), яка теж поєднується з «механікою» або CVT.