Chery тестує новий кросовер

Новий «паркетник» китайської марки розділив платформу з кросами Tiggo 7 і Tiggo 8. У продаж модель повинна надійти в наступному році. Знімки закамуфльованого кросовера Chery виявилися в розпорядженні «піднебесного» видання Autohome.

Новинка поки відома під внутрішньозаводським індексом T1C. За інформацією порталу, «паркетник» вийде на ринок в третьому кварталі наступного року, а продавати його будуть під новим суббрендом Chery – Exeed.

Нагадаємо, передвісника нової серії – концепт Exeed TX (4664/1872/1685 мм, колісна база – 2697 мм) – китайці показали в 2017-м, причому його прем’єра пройшла в рамках Франкфуртського автосалону. Як тоді заявили в Chery, серійна модель, створена за мотивами прототипу, дістанеться до Європи. Правда, точні терміни в компанії не назвали, обмежившись лише обтічною фразою «в найближчі кілька років».

Першим товарним кросом Chery з дизайном, як у Exeed TX, став семимісний Tiggo 8, який не так давно вийшов на домашній ринок. У спійманого SUV – передній бампер від «вісімки», але фари у нього інші, ліхтарі же явно дісталися від Tiggo 5x (експортна назва – Tiggo 4). А селектор трансмісії у новинки – точно такий же, як у Exeed TX. Втім, не будемо забувати про те, що перед нами тестовий зразок: дизайн конвеєрного варіанту ще може змінитися.

Як повідомляє Autohome, новий кросовер побудований на «візку» Chery T1X, розробленому за участю Jaguar Land Rover. Та ж платформа лежить в основі згаданих Tiggo 8 і Tiggo 5x. Очікується, що крос T1C запропонують з новим турбомотором 1.6 (заводський індекс F4J16) потужністю 190 або 218 к.с., що працює в парі з семиступінчастим “роботом” з подвійним зчепленням. Привід же, швидше за все, буде лише переднім.