Chevrolet Niva нарешті отримав медіацентр

Штатна магнітола нарешті отримала альтернативу у вигляді мультимедійної системи з семидюймовим сенсорним дисплеєм. Це не окрема опція, а частина двох нових, найдорожчих для моделі Chevrolet Niva комплектацій.

Версії GLC Multimedia і Niva LEM, як не дивно, коштують однаково. Шниви з заводським медіацентром вже надійшли до дилерів в 11 містах: Архангельську, Казані, Новокузнецьку, Новосибірську, Оренбурзі, Петрозаводську, Рязані, Самарі, Уфі, Челябінську, Читі. Решті доведеться трохи почекати.

У блок з кнопками і крутилки на центральній консолі вбудований мікрофон. Під кришечкою ховаються роз’єм для SD-карт і USB-порт. Відеофайли під час руху не програються: добро на перегляд кіно дає датчик в гальмах. Комплекс працює під застарілої ОС Windows CE, а вбудованого навігатора немає, тому власникам доведеться купувати путівник фірми Navitel і карти до нього, адже інші навігаційні сервіси з Windows CE не дружать.

Смартфон підключається до центру по Bluetooth, що стане в нагоді тільки для гучного зв’язку, а інтеграція відбувається по дроту через додаток E-Link. При русі заднім ходом на екран виводиться картинка з камери заднього виду без динамічної розмітки … Загалом, архаїчна медіасистеми вийшла до пари 17-річної Шніве, позбавленої майбутнього.