Chevrolet показала особливе видання Corvette Drivers Series

Компанія Chevrolet представила особливе видання Корвета: Corvette Drivers Series. Воно розроблено у співпраці з командою Corvette Racing і присвячено її успіхам в автоспорті. З 1999 року модель виграла 99 гонок, організованих міжнародною асоціацією IMSA, і, за запевненням Chevrolet, – перемог у неї більше, ніж у будь-якій професійній гоночної команди, що базується в Північній Америці.

Видання засноване на «громадянській» модифікації Grand Sport (від $ 66 995) в комплектаціях 1LT, 2LT і 3LT. Виконання Tommy Milner Edition: основне забарвлення Elkhart Lake Blue, включаючи дзеркала, сріблясті смужки, чорні колісні диски і червоні акценти на кузові і колесах, червоні гальмівні супорти. У салоні: чорна шкіра або замша і червоні ремені безпеки.

Таргу Corvette Drivers Series можна буде замовити в одній з чотирьох графічних схем: Tommy Milner Edition, Oliver Gavin Edition, Jan Magnussen Edition і Antonio Garcia Edition, придуманих пілотами Томмі Милнером, Олівером Гевіном, Яном Магнуссеном і Антоніо Гарсіа. Під капотом буде той же силовий агрегат, що і на Гранд Спорті: V8 6.2 (466 к.с., 630 Н • м), з системою змащення із сухим картером, поєднаний з семиступінчастою «механікою» або з восьмидіапазонним «автоматом».