Chevrolet представила концепт FNR-CarryAll

Основна увага публіки на стенді Chevrolet в Гуанчжоу прикута до рестайлінгового седану Malibu, який отримав в Китаї приставку XL. Також компанія демонструє нову четирехдверку Monza і великий концепт FNR-CarryAll, зроблений на основі паркетника Blazer.

Своїм ім’ям шоу-кар зобов’язаний моделі Suburban Carryall, яка народилася в 1935 році і вважається першим SUV марки. Однак новачок «натхненний» не тільки ретрокаром, але і Camaro, тоді як Blazer в офіційному описі взагалі не згадується. Це вже третій концепт в серії FNR (Find New Roads).

Першим був приголомшливий Chevrolet-FNR, електрокар, другим – FNR-X, гібрид. А що ж CarryAll? Про його силовий агрегат нічого невідомо. Зате у «бегемота» є 22-дюймові диски, тоді як для Блейзера максимум – 21 дюйм.

На фото зліва – салон концепту FNR-CarryAll, праворуч – інтер’єр Блейзера. Шоу-кару дісталася 12-дюймова цифрова приборка і 10-дюймовий центральний дисплей. Місць шість, в серії буде сім. Китайські ЗМІ вважають, що Blazer з’явиться в їх країну саме в «розтягнутому» вигляді.