Chevrolet приступила до випробувань Corvette C8 з правим кермом

У той час як Chevrolet визнала, що робить ставку на Corvette C8 з правим кермом, компанія сповнена рішучості поставляти якісний продукт на ринки Австралії, Японії і Великобританії. Розробка вже ведеться, причому навіть побудовано кілька прототипів моделі.

Профільний форум CorvetteBlogger дізнався від головного інженера Corvette Теджа Юечтера і менеджера по продукції Corvette Харлан Чарльза, що автомобілі з правим кермом вже існують і в даний час проходять випробування. Цікаво, що поки процес відбувається в США.

«Так, деякі з нас насправді їздять на них… дуже дивно їхати на Corvette з кермом з правого боку. Ми побудували кілька примірників, і зараз ми проведемо деякі попередні випробування в США», – сказав Тедж в своєму інтерв’ю.

Першим ринком, на якому з’явився праворульний Corvette C8, стала Японія, де автовиробникові знадобилося всього 60 годин, щоб продати понад 300 екземплярів. Австралія також отримає суперкар, де, як повідомляється, він буде продаватися під недавно створеною маркою General Motors Specialty Vehicles, але не раніше, ніж наприкінці 2021 року або навіть в перші місяці 2022 року.