Chevrolet тюнінгувала свій пікап Colorado ZR2

Нові компоненти для пікапа дозволяють поліпшити артикуляцію підвіски, її енергоємність, а також збільшують дорожній просвіт і без того прохідного Chevrolet Colorado ZR2.

Chevrolet продовжує створювати спеціальні версії свого средньорозмірного пікапа Colorado, деякі з яких перетворюють машину в суворого підкорювача бездоріжжя. Наприклад, якщо виконання ZR2 Bison здається вам занадто асфальтовим, можна замовити пакет Chevrolet Performance з 15 новими елементами тюнінгу.

“Деталі можна купити або під окремо, або повним набором – в залежності від того, що потрібно кожному клієнту”, – заявив виконавчий директор підрозділу Chevrolet Performance Variants, Parts and Accessories and Motorsports Марк Дікенс.

Основний акцент зроблений на підвісці. Комплект амортизаторів Multimatic DSSV збільшує енергоємність передньої підвіски на 15%, а задній – на 10%. Якщо мало і цього, то є додатковий тюнінг підвіски. У тому числі і в ситуаціях руху на великій швидкості по серйозному бездоріжжю. Передбачені нові деталі для рульового управління, а також трансмісії. При цьому в Chevrolet відзначають, що найближчим часом на ринок вийдуть і нові компоненти для тюнінгу пікапа Colorado.