Chevrolet випустить новий пікап з особливим кузовом

Концерн GM є великим фахівцем з рамним пікапів, і навряд чи казус з подушками на Chevrolet Silverado цей факт змінить. Більш легкі і доступні пікапи з несучим кузовом привертають увагу публіки рідше.

Але в ряді регіонів, наприклад Латинській Америці, таку техніку обожнюють. І ось GM Authority повідомляє: концерн почав роботу над компактним пікапом Chevrolet даного типу. Нинішня модель Montana бразильського виробництва (на деяких ринках Chevrolet Tornado і Chevrolet Utility) побудована на платформі Gamma II і є найближчою родичкою хетчбека Agile.

Довжина пікапа дорівнює 4514 мм, ширина – 1700, висота – одна тисячі п’ятсот сімдесят сім, база – 2669 мм. Новий пікап буде заснований на платформі Global Emerging Markets (GEM), яка дебютувала цієї весни на моделі Buick Excelle. Судячи з усього, GEM є спорідненим «візком» для платформи D2XX (Chevrolet Cruze, Chevrolet Equinox). Під капотом цілком можна чекати турбочетвірку 1.4 LE2 (154 к.с., 240 Н • м) від Круза.

Досить імовірно, тут з’явиться шестидіапазонний «автомат». І ще один крок вперед: спадкоємець Монтани повинен отримати чотиридверну кабіну. Отже, автомобіль буде більший. Нинішній пікап оснащується бітоплівним мотором 1.4 Econoflex (92 к.с. і 126 Н • м на бензині) і п’ятиступінчастою “механікою”.

Вантажопідйомність становить 717-756 кг в залежності від версії. Коштує такий автомобіль від 51 590 реалів. Новинки останніх років, що з’явилися на ринках Південної Америки, говорять про зростання інтересу до пікапів з несучим кузовом. Згадаймо Fiat Toro (він же Ram 1000 в Колумбії) і Renault Duster Oroch. Вже вийшов на тести пікап Форда на платформі останнього Фокуса. Намічаються серійні реінкарнації концептів Volkswagen Tarok і Hyundai Creta STC. А якщо подивитися на машини побільше, то побачимо Hyundai Santa Cruz і Volkswagen Atlas Tanoak. Сучасний спадкоємець Монтани від Шеви в цьому списку є досить доречним. А вийти він повинен в 2020 або 2021 році.