Chevrolet зупиняє випуск гібриду Volt

Епоха гібридних автомобілів навряд чи буде довгою. Вже дуже стрімко вриваються в нове життя повністю електричні представники транспорту. Ось і концерн General Motors оголосив про припинення випуску гібридної моделі Volt.

Спочатку було оголошено намір про припинення діяльності автомобільного заводу в Мічигані. Підприємство виробляє збір таких моделей як Chevrolet Impala і Volt, Cadillac CT6 і Buick LaCrosse. У лютому 2019 року представники концерну оголосили про закриття заводу не раніше, ніж в липні 2020 року.

Але випуск машин продовжиться, за винятком гібридного варіанту. При бажанні модель все ще доступна у будь-якого дилера американської компанії.

На конвеєрі гібрид протримається ще протягом місяця. Представники GM не називають причин припинення випуску Volt. За 2018 рік за світу машина розійшлася в кількості 23 тис. примірників, а роком раніше – на 1,2 тисячу більше. Важко назвати такі результати проекту успішними. Перше покоління авто з подвійним двигуном вийшло в 2010 році. З 2015 р дилери стали пропонувати оновлену версію «зеленого» транспорту.

Під капотом автомобіля встановлюється єдиний бензиновий мотор 1,5 л бензин, потужністю 101 к. с.