Chevy Camaro SS отримав карбонову одежину

Anderson Composites дав Chevy Camaro SS приголомшливу карбонову одежину. Завдяки обважуванню з вуглецевого волокна Camaro SS став набагато легшим, аніж був. Наскільки саме? Ось тут чомусь ніякої конкретики. У маслкара капот з вуглеволокна, спліттер, спойлер, пороги, дифузор. Вийшов злісний з вигляду апарат.

Такий шарм став можливий і через ще одне: синє забарвлення класно виділило, підкреслило переваги чорного карбону. На додаток до всього Camaro SS оснащений комплектом стильних 19-дюймових дисків CCW Concave CVM10. Це спереду. Позаду – 21-дюймові. Шини вибрали Continental ExtremeDW.

Крапелька оновлень є в салоні Camaro SS – мова йде про крісла Sparco Pro 2000 і гоночні ремені безпеки. За технікою щось такого незвичайного маємо? Багато всього! Від стабілізатора поперечної стійкості RPM 6pt і до амортизаторів JRI Shocks, койловерів Detroit Speed, пружин Eibach. Плюс 15-дюймові диски Wilwood Aerolight з шестипоршневими супортами. На задніх колесах – чотирипоршневі.

Під капотом Camaro SS також є цікаві новиночки. Система впуску поліпшена завдяки компонентам Injen. На жаль, нових даних з потужності ми не бачили. Зате знаємо про кастомний вихлоп Corsa.