Chevy Suburban отримав шалений тюнінг. Відео

Пам’ятайте шоу Pimp My Ride? Його організував відомий репер Xzibit. Ця програма, в рамках якої старенькі автомобілі отримували друге життя. Їх ремонтували і оснащували часом дуже країнами речами, які проте дуже подобалися їх власникам. Шоу було досить популярне в свій час.

Так, багато автомобілів після тюнінгу від Xzibit отримували дещо незвичний зовнішній вигляд. Але навряд чи хоча б один з них може зрівнятися з цим екземпляром американського позашляховика Chevy Suburban. Команда ентузіастів з Тітусвілле, штат Флорида (США), мабуть сильно надихнулося роботою репера і вирішила представити свій варіант тюнінгу.

В результаті величезний Chevrolet Suburban 2007 року випуску перетворився на величезну «різдвяну ялинку». Кузов автомобіля отримав яскраво-зелену фарбу, на покриття якої, за словами творця проекту TJ Dickinson, треба було найбільше часу – шість місяців, якщо бути точним. Крім того, також важко не помітити приблизно 2000 світлодіодів, які підсвічують позашляховик як всередині, так і зовні, а також величезні 32-дюймові колісні диски Forgiato.

На цей зовсім не стандартний Chevrolet Suburban 2007 складно не звернути увагу хоча б тому, що він оснащений шістьма 15-дюймовими сабвуферами Ground Zero і 24 штуками 10-дюймових динаміків. Дікінсон, очевидно, подобається гучна музика. За словами пана Дікінсона, за його версію повнорозмірного позашляховика пропонували 70 000 доларів.