Чого чекати від нового покоління Opel Corsa

Незабаром світ повинен побачити нове покоління моделі Opel Corsa в якості першого автомобіля, виробленого під управлінням французької PSA Group.

З огляду на виняткову важливість першого кроку, новий автомобіль буде значно відрізнятися від попереднього покоління Corsa. Нагадаємо, раніше Corsa будувалася на платформі General Motors, але після покупки компанії Opel французькою групою PSA Corsa почне вироблятися виключно на модульній платформі PSA (CMP), яка також послужить основою для нового Peugeot 208.

Буде змінений і мотор, яким оснащується модель. Основним стане 1,2-літровий 3-циліндровий бензиновий силовий агрегат, оснащений турбонаддувом, який повинен дати майбутнім власникам Corsa ідеальне поєднання продуктивності і економічності. Крім того, автомобіль повинен сильно змінитися зовні відповідно до нової концепцій GT X, недавно представленої компанією Opel, і цілком ймовірно втратить трьохдверну версію кузову, тому що вона все більше втрачає популярність в Європі.

Нарешті, незабаром після прем’єри нового покоління Opel Corsa планується представити і електричну версію авто під назвою eCorsa.