Чоловік втомився ремонтувати свій BMW і оригінально помстився автосалону (Фото)

Житель Естонії, який захотів залишитися анонімним, купив дорогий автомобіль BMW і пошкодував. За два роки чоловік був змушений ремонтувати автомобіль 25 разів. Про це повідомляє Експрес.

Естонець купив виставковий зразок з пробігом в 12 тисяч кілометрів. Авто коштувало чоловікові 123 тисячі євро, що майже 4 мільйони гривень. Протягом двох років чоловік наїздив 50 тисяч кілометрів, але в його авто зламалося практично все. Власнику 25 разів доводилося викликати таксі, щоб дістатися додому через поломку машини, і ремонтувати її.

За словами чоловіка, після пробігу в 18 тис. км у нього зламалася вентиляція водійського сидіння, люк і приладова панель.

Естонець вирішив повернути автомобіль, але в салоні запропонували менш як половину її первісної вартості. Чоловік не погодився і знайшов оригінальний спосіб висловити своє невдоволення. Естонець наніс на корпус авто список всіх його поломок, написавши, що ціна машини 122 700 євро – і ось що ви отримуєте за ці гроші. Чоловік додав, що “під капотом має бути 450 кінських сил, але насправді там тільки одна, і вона ледве працює”.