Чому депутати ВР не можуть навести порядок з «єврономерами»?

Ще вчора депутати ВР були не мали наміру голосувати за два автомобільних законопроекти, розроблених комітетом Верховної Ради з питань податкової політики. Ухвалення цих законопроектів могло б врегулювати ситуацію з автомобілями на єврономерах.

Чому на розгляд депутатів не стали давати ці законопроекти до того, як прихильники «єврономерів» вийшли під стіни Верховної Ради? Судячи з усього, в Раді є лобісти, які відстоюють інтереси компаній, які постачають в нашу країну автомобілі на польсько-литовських номерах. Йдеться про багатомільйонні прибутки.

Те, що в парламентах кожної країни є депутати-лобісти, які підтримують чиїсь інтереси, нас не дивує. В українському парламенті теж вони є. Просто раніше ми якось не замислювалися, що існують депутати, які лобіюють інтереси компаній, які ввозять в нашу країну автомобілі на єврономерах.

Депутати-лобісти, судячи з усього, мають подвійну вигоду. Їх політичні партії отримують у вигляді власників автомобілів на єврономерах відданих прихильників. А таких автомобілістів вже дуже багато. До них потрібно ще додати і членів їх сімей. В результаті може вийти сила в кілька мільйонів чоловік, яка може сказати своє вагоме слово на будь-яких виборах.

Хто залишається в програші? Перш за все, це бюджет України. Крім того, втрати через це несуть автомобільні дилери. Також страждає безпека українських доріг і ті українці, які втягуються в авантюру з «єврономерами», адже вони можуть в будь-який момент втратити свій автомобіль.