Чудова “четвірка”: названі найдоступніші великі рамні позашляховики

Сегмент автомобілів з високою прохідністю зараз розвинений як ніколи. Пропонуємо ознайомитися з четвіркою самих бюджетних рамних моделей у 2020 році, які дозволять повноцінно насолодитися бездоріжжям.

Haval H5 (від 5,5 до 11 тис. доларів)

Позашляховик з Китаю володіє перевіреної рамною конструкцією, яка випробувана кількома десятиліттями експлуатації. За базу моделі використовується платформа японського позашляховика Isuzu Axioma. Мінімальна відмінність від предка робить “китайця” вельми надійним і якісним автомобілем для бездоріжжя.

Mitsubishi Pajero Sport (від 3,9 до 34,9 тис. доларів)

Цей рамний позашляховик змусить вас полюбити романтику вилазок на природу навіть по тих місцях, де дороги відсутні взагалі. Базою для моделі виступила платформа пікапа Mitsubishi L200, яка була доопрацьована інженерами для досягнення більшого комфорту і кращої керованості.

Toyota Land Cruiser Prado (від 14,1 до 31,6 тис. доларів)

Легенда у світі позашляховиків, яка ніколи не перестане бути актуальною. Одна з найбільш надійних моделей на ринку у своєму сегменті. Додатковий комфорт забезпечує варіативність підвіски. При необхідності можна поставити пневматичну систему зі стабілізатором поперечним стійкості та телескопічними ароматизаторами гідравлічного типу.

Haval H9 (від 34,8 до 41,1 тис. доларів)

Величезний 7-місний позашляховик з Китаю є одним з найбільш привабливих пропозицій на ринку. На цей раз китайці добре постаралися, зробивши практично ідеальний автомобіль для бездоріжжя з повноцінною рамною конструкцією. Система повного приводу забезпечує хорошу прохідність. Також приємно дивується широкий список асистентів в базовій комплектації.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua