Чи можна купити авто в розстрочку без першого внеску? Розглянемо варіанти детальніше.

Якщо людина замислюється про придбання машини кілька разів на тиждень, то це бажання вже не погасити. Купити авто в розстрочку може кожен, проте найчастіше компанії повідомляють про необхідність сплачувати стартовий внесок при підписанні договору розстрочки. Стартовий внесок варіюється і може бути різним – від 10 і до 40% в середньому. На розмір впливають багато факторів, серед яких модель та марка машини, популярність її на ринку, економічна та політична ситуація в країні, рівень платоспроможності тощо. Не всім українцям вдається накопичити гроші для сплати цієї суми, тому все частіше громадяни шукають інші варіанти оформлення. Чи можна купити авто в розстрочку без першого внеску та чи це безпечно? Далі розглянемо приклади і визначимось з кращим методом придбання.

Купити авто в розстрочку без першого внеску можна з оформленням у знайомих без відповідних банківських паперів. Тобто потрібно знайти людину, яка не проти допомогти з придбанням за сплату кількох додаткових відсотків у місяць. Розповсюдженою практикою заробітку в Україні є позики між знайомими та друзями, при якому людина з капіталом пропонує взяти гроші у неї в борг, а не у банку деінде. Якщо у покупця є такий знайомий чи родич, то можна скористатись пропозицією і не сплачувати велику суму відразу при отриманні коштів. Переваги: не потрібні початкові внески, лояльність, відсутність бюрократії. Мінусами можуть стати: відсутність такої людини, небажання та відмова у наданні коштів, нагадування та зайві питання.

Купити авто в розстрочку також можна підписавши документи про заставу, виконавши обмін авто або з високими відсотками у платежах:

–       при наявності житла деякі компанії можуть видати кредит на машину, проте є високі ризики. Потрібно буде підписати документи, які можуть змусити відмовитись від квартири або будинку при неможливості сплачувати кредит. Переваги: не потрібні гроші заздалегідь. Мінуси: можливість втратити власність.

–       при наявності старого транспортного засобу можна зробити обмін авто на новіше, тоді вартість минулого буде врахована як стартовий внесок по новому договору. Переваги: не потрібна застава чи гроші. Мінуси: потрібне авто для виконання обміну.

–       при наявності високих відсотків або прихованих нюансів. Безкоштовний сир тільки в мишоловці, тому варто скептично відноситись до пропозицій оформлення без першого внеску. В таких компаніях можуть бути величезні відсотки або штрафи за несвоєчасну сплату, а також умови конфіскувати авто при боргах.

Що ми пропонуємо? Краще купити авто в розстрочку у перевіреній компанії ПланетАвто. Цей сервіс вже 15 років допомагає українцям швидко та легко стати власниками машин зі стартовим внеском від 10% та гарантією безпечного оформлення. Жодних підводних каменів або додаткових перевірок, мінімум бюрократії та швидке оформлення від 1 дня. На сайті ПланетАвто можна онлайн вибрати кращу машину з 10000 варіантів, а на будь-якому з 30 майданчиків оформити лізинг. Всі подробиці на сторінці ПланетАвто.