Чи здивує седан BMW Gran Coupe зовнішністю?

Сімейство BMW восьмиї серії поки складається тільки з однойменного купе з парою двигунів на вибір. Потім з’являться дводверки з іншими бензиновими і дизельними моторами. Після них на ринок вийдуть седан і кабріолет. А ще у кожної моделі буде по одній повноцінній M-версії з оригінальними зовнішністю, салоном, шасі і «бітурбовісімкою» потужністю понад 600 сил.

А поки зустрічаємо закамуфльовані прототипи майбутнього купеподібного седану Gran Coupe восьмої серії, який вперше попався в об’єктиви фотошпигунів на дорогах загального користування. Правда, зовнішність новинки не здивує тих, хто бачив серійне купе і концепт-кар BMW M8 Gran Coupe.

Замість базових 18-дюймових легкосплавних коліс покупцям запропонують з десяток опціональних діаметром 19 і 20 дюймів, М-гальма з синіми супортами (чотирьохпоршневими на передній осі) – стандартне оснащення версії M850i ​​xDrive.

Судячи з фотографій, перед нами модифікація M850i ​​xDrive. Швидше за все, передня і задня частина у седана будуть такі ж, як у спорідненої додверки. Це стосується світлодіодних або лазерно-люмінофорних фар, доданих ліхтарів, решітки радіатора, бамперів, форми випускних патрубків і коліс. Характерна віконна лінія запозичена у концепту. Технічна начинка буде аналогічна тій, що у купе, – платформа CLAR спереду і ззаду, адаптивні амортизатори, повнокероване шасі, електроннокеровані блокування заднього диференціалу і активні стабілізатори поперечної стійкості з електричними актуаторами.