Чим хороший панорамний дах в авто?

У сучасному світі автовиробники пропонують безліч моделей з панорамним дахом. Консерватори її побоюються, скептики сумніваються в її надійності, а цінителі – обожнюють.

Які ж все-таки плюси у прозорої стелі в машині? По-перше, панорамний дах візуально розширює простір усередині автомобіля і робить його світлішим. Тим, хто не любить тісноту і темряву, така оптична ілюзія напевно припаде до душі.

По-друге, автомобілі з стелями, виконаними з високоміцних композитних матеріалів, краще пригнічують шум. Наприклад, дощ по даху буде стукати набагато тихіше. По-третє, прозору стелю збільшує огляд, що дозволяє краще бачити світлофори і покажчики, а також оцінювати обстановку на дорогах або милуватися природою, якщо ви виїхали за місто.

По-четверте, у вас є свобода вибору. Звичайний дах можна зробити скляною на ходу, а ось панорамний непрозорим – можна. У конструкції сучасних панорамних авто є спеціальні тканинні шторки, які прийдуть на допомогу, якщо ви втомитеся від спеки або зайвої уваги.

Ну, і, нарешті, це просто красиво і естетично. Найчастіше виробники позиціонують прозорий дах як перевагу, яка нерідко викликає захоплення у зустрічних водіїв. Додамо, що боятися розсипаного в крихту скла при зіткненні не варто – всі заводські системи проходять випробування на міцність, і в цьому композит не поступається залізу. Також експерти відзначають, що прозорі дахи не приваблюють автомобільних злодіїв. Їм завжди простіше і швидше розбити на машині вікно.