Citroen завершив виробництво Citroen C4 Cactus

З конвеєра зійшов останній Citroen C4 Cactus, ознаменувавши кінець шестирічної кар’єри яскравого «француза».

На момент своєї появи в 2014 році C4 Cactus був типовим варіантом яскравого автомобіля, який виділявся не тільки своїм зовнішнім виглядом. З огляду на його платформу і ціну, Cactus належав до B-сегменту, але за розміром він більше схожий на представника сегменту C. Cactus виділявся з низки причин.

Перш за все, це «Airbump» в дверях, запозичені прямо від Cactus Concept. Ці наповнені повітрям пластикові елементи, крім унікального зовнішнього вигляду, виконували ще й захисну функцію. Ще одним яскравим елементом дизайну C4 Cactus стали фари: денні ходові вогні і основні блоки були відокремлені один від одного. Крім того, Cactus можна було замовити в декількох яскравих кольорах, включаючи флуоресцентний жовтий.

Попри суперечливу зовнішність, C4 Cactus виявився хітом, особливо в перші роки свого життя. З огляду на простір, який Cactus пропонував за свою ціну, багато хто швидко зробив вибір на його користь. У 2018 році Citroen представив оновлений Cactus з трохи менш помітними «Airbump» і «прогресивними гідравлічними подушками», які робили його помітно комфортнішим, ніж раніше. Крім того, інтер’єр C4 Cactus став трохи якіснішим і функціональнішим.

Однак у всіх цих модифікацій була своя ціна: Citroуn C4 Cactus раптово став коштувати набагато дорожче. Стартова ціна склала понад 21000 євро, тоді як раніше вона становила трохи більше 17000 євро. Це підвищення цін тільки сприяло зниженню продажів.