Daimler втратить мільйони євро

З тих пір, як Volkswagen визнав, що встановив спеціальні пристрої на блок керування двигуном, щоб обдурити тести з аналізу шкідливих викидів від дизельних моторів, німецькі автовиробники продовжують переслідуватися судами і спеціальними комісіями по всьому світу.

Німецькі прокурори почали нове розслідування відносно концерну Daimler, щоб нібито запобігти сценарію, аналогічному тому, що стався з VW. У підсумку, дане розслідування може призвести до значного штрафу. Нагадаємо, в минулому році міністерство транспорту Німеччини заявило, що не менше 774 тисяч автомобілів Mercedes-Benz в Європі були оснащені несанкціонованими пристроями, які занизили реальні дані про шкідливі викиди.

Після цього Daimler було наказано відкликати більше 200 тисяч автомобілів в Німеччині. Зараз прокурори в Штутгарті закінчують дворічне розслідування відносно Daimler і його окремих співробітників. У разі якщо компанію визнають винною, їй загрожує великий штраф, який може бути приблизно дорівнює тому, що виплатив Volkswagen в червні минулого року – 1,13 мільярда доларів. Між тим, агентство з охорони навколишнього середовища США також вивчає ситуацію з шкідливими викидами автомобілів Mercedes-Benz, а на початку цього місяця німецька влада почала судовий розгляд проти компанії Bosch , яка надавала несанкціоноване програмне забезпечення для Volkswagen.