Дебютував «гарячий» седан Hyundai Sonata N-Line

Перші зображення потужного седана Hyundai Sonata N-Line були опубліковані ще в серпні, але тільки тепер відбувся офіційний дебют найшвидшої “Сонати”. Автомобіль отримав яскраву зовнішність і турбомотор.

Відмінними ознаками версії N-Line стали збільшені бічні передні повітрозабірники, основна «каскадна» решітка, бічні спідниці, інший задній дифузор з двома парами вихлопних труб, 19-дюймові диски фірмового дизайну і значки N-Line.

У салоні — передні сидіння з більш вираженою бічною підтримкою і червона прострочка. Також з’явився селектор режимів руху і аудіосистема Bose.

На Sonata N-Line встановлюється турбомотор SmartStream 2.5 T-GDi, що раніше дебютував на Genesis G80. Його потужність становить 290 к.с., крутний момент – 422 Нм. ДВЗ агрегатується з 8-ступінчастою роботизованою трансмісією. Привід — тільки передній. Вага седана – 1545 кг.

Також корейські інженери переналаштували підвіску, встановили інші пружини і посилені амортизатори, більш продуктивні гальма. У електроніки з’явився режим Sport+ і лонч-контроль.

Поки не називаються ні динамічні параметри спортседана, ні ціни.

Продажі Sonata N-Line в Південній Кореї почнуться вже в третьому кварталі. Пізніше потужний седан добереться і до інших ринків.