Дешевше тільки самокат: в Україну привезуть найекономнішу Skoda Octavia

Як стало відомо виданню Твоя МАШИНА, українському дистриб’ютору вдалося досягти домовленості щодо поставок на український ринок «газової» Skoda Octavia G-Tec.

Буквально перед автосалоном нам вдалося досягти домовленості з чехами про постачання в Україну Octavia G-Tec вже в наступному році – підтвердила гендиректор «Єврокару» Марина Яковлєва

Новинка стане одним з найпривабливіших і економічних варіантів в своєму класі. Нова Octavia G-Tec буде продаватися лише в кузові універсал з 1,5-літровим двигуном TSI потужністю 130 кінських сил. Заводське ГБО передбачає, що Octavia G-TEC використовує три резервуари для зберігання газу загальною ємністю 17,7 кг. Один з них сталевий і розташований перед задньою віссю автомобіля, а два інших, виготовлених з «нового композитного матеріалу», розміщуватимуться під багажником.

Завдяки трьом «бакам», істотно зріс запас ходу. Тепер універсал зможе проїхати без заправки 480 км. Це на 70 км більше, ніж могла запропонувати попередня версія Octavia. Після закінчення газу, автомобіль автоматично переходить на бензин.

Нагадаємо, середня роздрібна ціна на АЗС в Україні на метан станом на 02.10.2018 р склала 19,81 грн/м3 (близько 13,3 грн за кг).

Враховуючи реальну витрату метану близько 4 кг/100 км «газова» Octavia буде суперекономною. Підрахувавши, отримуємо неймовірні 55 грн/100 км або 0,55 грн/км! Так, за кілометр шляху доведеться заплатити усього 55 копійок! Для чого тоді електрокар?