Для Alpine A110 випустили спеціальний байк

Італійський виробник супербайків MV Agusta об’єднався зі спортивним підрозділом Renault, компанією Alpine, щоб створити лімітовану версію свого мотоцикла Superveloce в стилі ретро, що отримав назву Superveloce Alpine.

В знак поваги до Alpine A110 буде випущено всього 110 екземплярів MV Agusta Superveloce Alpine, причому модель можна замовити тільки у дилерів MV Agusta, а не у Alpine. Спеціальне синє забарвлення відповідає колірній гамі легендарного відтінку, використовуваного на старому і новому A110. Логотипи A на обтічниках мотоцикла нагадують значок, використаний на оригінальному дорожньому автомобілі A110 шістдесятих років. Сидіння оббите чорною алькантарою з синьою прострочкою.

Серед інших деталей — аксесуари і ремені з логотипом Alpine, а також французькі та італійські прапори, розміщені з боків переднього крила. Крім того, Superveloce Alpine оснащений п’ятидюймовим кольоровим TFT-дисплеєм, круїз-контролем і контролем запуску, Bluetooth, GPS і додатковим гоночним комплектом Superveloce вже в початковій версії. Останній являє собою вихлопну систему з трьома патрубками, спеціальну схему управління двигуном, індивідуальний чохол байка і чохол для заднього сидіння.

Superveloce Alpine оснащений рядним трициліндровим двигуном об’ємом 800 куб. см, що розвиває 145 к.с. потужності при 13000 об/хв. Максимальна швидкість становить 240 км/год.

Ціни на ринок Великобританії не оголошені, але в Італії MV Superveloce надійде в продаж за ціною 36300 євро.