Додаток “redditor” дозволить порівняти різні моделі авто

Зовсім недавно блогер-любитель протестував Toyota Corolla 2020 модельного року і був приємно здивований поєднанням комфорту і сучасних технологій.

Автомобіль має досить багато спільного з хетчбеком Corolla 2019 року. Цей факт не дивний, але що робити, якщо хочеться порівняти автомобіль з іншими? Вам допоможе додаток “redditor”.

Сайт допоможе порівняти автомобіль з Hyundai Elantra GT, Honda Accord і т.д. У цьому питанні користувачі не обмежуються вибором традиційних конкурентів. В результаті на цьому сайті можна порівняти хетчбек Corolla SE з ультрарозкішний моделями, такими як: Bentley Mulsanne і Rolls-Royce Phantom.

Додаток розкриває всі функції транспортних засобів. Так з нього ми дізналися, що Corolla має систему попередження про виїзд з смуги, і в порівнянні зі своїми опонентами, автомобіль лідирує в рейтингу економії палива. Звичайно, авто поступається за потужністю, адже його 2,0-літровий чотирициліндровий двигун видає тільки 168 к.с і 210 Нм крутного моменту.

812 має в підкапотному просторі двигун потужністю в 562 “коні”, це більше, ніж у Corolla SE, але менше, ніж у Lamborghini Aventador S. Toyota Corolla пропонує посадочні місця для п’яти чоловік , бічні подушки безпеки і адаптивний круїз-контроль. Також є автоматично фари дальнього світла, бічні дзеркала з вбудованими сигналами повороту і доступне супутникове радіо.