Dodge Charger отримав 1000-сильний мотор

Можливо, кращий двигун для класичних “масл-карів” повернувся – новий повністю алюмінієвий Mopar 426 Hemi з наддувом вийшов на ринок в 1000-сильному варіанті!

Dodge і Mopar інтригували на SEMA Show вже давно і в Лас-Вегас вони привезли дійсно цікаву новинку – сучасний варіант культового мотора 426 Hemi, який отримав 1000-сильне виконання Hellephant. З назви можна зрозуміти, що цей мотор базується на основі двигуна Hellcat. Повністю алюмінієвий блок і нагнітач дозволили зробити агрегат легшим і потужнішим, а в комплекті з мотором йдуть необхідна проводка і блок управління. Так що новий двигун можна встановити в будь-яку модель, пристосовану під Hemi, але з однією умовою – автомобіль повинен бути випущений до 1976 року.

Для демонстрації культового мотора в Fiat Chrysler побудували яскравий шоу-кар, встановивши Hellephant в кузов неабияк доопрацьованого Dodge Charger 1968 року. 1000-сильний двигун поєднується з 6-ступінчастою механічною коробкою передач, а в 20-дюймові спереду і 21-дюймові ззаду колісні диски сховані могутні гальма Brembo. Ну а салон зовсім зібраний з елементів сучасних Dodge Challenger SRT Hellcat і Dodge Viper. Кузов зроблений частково зі склопластику, збільшена колісна база, запозичені передній спліттер у сучасного Demon, а задній спойлер – у Charger R / T. Фари взяті від нового Challenger, а дзеркала заднього виду – від Dodge Duster 1971 року.