Dodge представив величезний модельний ряд

Американська компанія представила весь модельний на минулій виставці. Стенд компанії Dodge на авто шоу в Нью-Йорку привертав до себе увагу в першу чергу своїми розмірами і кількістю представлених автомобілів.

Так, тут можна було побачити автомобілі Charger і Challenger у виконанні Stars & Stripes, присвяченому ВВС США. Ці машини відрізняються виключно зовнішнім виглядом – особливим забарвленням кузова, смугою, що проходить через капот, дах і багажник, і американським прапором на передніх крилах.

Крім цього на стенді був представлений весь модельний ряд Charger – від базового виконання з 3,6-літровим бензиновим мотором до топового SRT Hellcat. Відмінною особливістю цієї частини експозиції стала колірна гамма кузовів – тут можна було знайти яскраво-салатовий, блакитний і навіть фіолетовий автомобіль!

Також в рамках виставки Dodge показали позашляховики Durango, серед яких також були представлені як базові версії, так і «заряджені» SRT 8. Крім цього виробник виставив на публіку поліцейську версію автомобіля. На жаль, сісти всередину і відчути себе в шкурі американського злочинця було неможливо – позашляховик був закритий. Також не вдалося детально розглянути внутрішнє «убрання» спецтехніки, чому заважало сильне тонування.