Dongfeng випустив бюджетну версію кросовера AX7

Китайські дилери Dongfeng почали пропонувати клієнтам бюджетну версію кросовера Dongfeng AX7 Classic, в основу якої ліг SUV минулого покоління. Автомобіль зберіг свій зовнішній вигляд, всі зміни торкнулися лише переліку пропонованих опцій. Так, бюджетний варіант кросовера нового модельного року отримує ESC, дві подушки безпеки, клімат-і круїз-контроль, мультимедіа з 8-дюймовим сенсорним екраном, систему допомоги при підйомі і спуску, а також легкосплавні колісні диски.

Нагадаємо, в кінці 2018 го на ринок вийшла нова генерація Dongfeng AX7 – більш технічно досконала і, як наслідок, дорога. Щоб не розгубити клієнтів, виробник прийняв рішення запропонувати їм і бюджетну альтернативу. У рух такі передньопривідні авто наводить один з двох турбомоторів – півторалітровий на 150 к.с. і мотор від Peugeot-Citroen з робочим об’ємом 1,6 літра і віддачею 167 к.с. Трансмісія – МКПП або «автомат» на шість ступенів.

На домашньому ринку найдоступніший крос оцінили в 89 800 юанів. Всього жителям Піднебесної запропонують три варіанти виконання новинки.