Duster EV тестують на зимових дорогах

У той час, як по всьому світу очікується вихід другої генерації бестселера Dacia Duster, європейські фахівці повним ходом ведуть роботи над створенням повноцінної електро-версії популярного кросовера.

Перші випробування Duster EV почалися близько Полярного кола, де «заряджений» кросовер і був помічений на тестах. Уже відомо, що автомобіль буде збиратися на новому «візку» спільної розробки альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi, яка створювалася спеціально для електричних моделей авто.

Ймовірно, у Dacia Duster EV буде вкрай низький центр тяжіння, оскільки великий плоский акумулятор встановлять в підлозі між кріслами. Габаритні розміри автомобіля істотно збільшаться – судячи з фото, він буде набагато довший за свого стандартного побратима по модельному ряду, а додаткову ширину кросоверу забезпечать пластикові накладки і посилений міцний каркас.

Не варто виключати, що підготовка особливого кросовера Dacia Duster EV обумовлена ​​зміненими правилами гоночної серії Andros Trophy, згідно з якими, вже наступного заходу до участі допускатимуться виключно електричні автомобілі.