Дві моделі Mercedes-Benz відкликані на перевірку

Автоматична система екстреного виклику, яка може не працювати, покликала на сервіс пікапи Mercedes-Benz X-клас (заводський індекс 470) в кількості 739 штук. Ці машини були випущені з січня по грудень 2018 року.

Проблема чисто програмна, тому відповідний керуючий блок повинен пройти так зване SCN-кодування, яке коректно прив’язує його до решти електронній системі автомобіля. Тим часом X-клас відгуки минули, адже машина зовсім нова, присутня на ринку всього рік.

Схожого відкликання з приводу кришки від подушки за кордоном ми не знайшли. А в нашій країні V-клас закликають на перевірку рік тому.

Того разу був виявлений ризик статичного розряду в рульовій колонці, через який існувала ймовірність несвоєчасного спрацьовування подушки безпеки. Другий відгук, оголошений одночасно з першим, зачіпає модель Mercedes-Benz V-клас (заводський індекс 447).

Виявилося, що у двадцяти трьох примірників, реалізованих з січня 2019 року, при спрацьовуванні ейрбегу переднього пасажира може відірватися пластикова кришка подушки. А це загрожує або некоректною роботою пристрою, або травмами людей від самої цієї кришки, що відлітає в салон. Щоб виключити такий розвиток подій у венів, необхідно замінити приладову панель – звичайно, безкоштовно.