Дві моделі Seat отримали надсучасні віртуальні приборки

Моделі Seat Arona і Ibiza отримали віртуальну приладову панель Digital Cockpit з дисплеєм діагоналлю 10,25 дюйма. До цього інтерактивна «приборка» встановлювалася тільки на Leon і Ateca.

Інтер’єри машин з минулого століття, в яких було взагалі все Digital Cockpit – це TFT-дисплей з роздільною здатністю 1280×480 і частотою оновлення екрану 75 герц. Для нього є три інформаційних екрани, які перемикаються спеціальною кнопкою на кермі: класичний, цифровий і динамічний.

У класичному режимі на приладовій панелі відображаються тахометр і спідометр, між якими розташовані додаткові інформаційні блоки: музика, дані з телефону, навігаційної системи, а також повідомлення електронних систем безпеки.

У «цифровому» варіанті оформлення вся ширина приладової панелі використовується для відображення даних навігаційної системи. У динамічному на дисплей виводиться інформація про зміни напрямку руху і повороти, підказки систем безпеки і дані про стан автомобіля. Перший і останній інформаційний екран водій може налаштувати під себе: об’єднати дані навігаційної системи з традиційними приладами або вивести на дисплей детальну карту місцевості.

«Віртуальний кокпіт» пропонується як опція за ціною від 23 до 27 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в залежності від моделі та комплектації.