Двигун Bugatti W16 стане ще потужнішим

Компанія Bugatti 13 років тому представила перший Veyron з двигуном W16, який розвивав божевільні на ті часи 987 кінські сили. Пізніше інженерам вдалося звільнити ще більше потужності і довести її до +1187 кінських сил, а в 2016 році Chiron отримав мотор на 1479 конячок, такий же силовий агрегат встановлюють на Chiron Sport і Divo. Однак є і погані новини.

Генеральний директор Bugatti Стефан Вінкельман визнав, що W16 є останніми в своєму роді, і нового покоління силової установки випускати не планується. З іншого боку, Вінкельман додав, що потенціал даного мотору ще не вичерпаний, так що в найближчому майбутньому варто очікувати ще більш потужну версію W16, яка порадує шанувальників марки перед тим, як у полі зору виникне гібридизація автомобіля.

В кінцевому рахунку, у Bugatti просто не буде іншого виходу окрім як використовувати гібридні та електрифіковані силові установки, щоб відповідати все більш посиленим екологічним нормам. За словами Вінкельмана, це хороший шлях в майбутньому, коли технологія батарей почне пропонувати хоча би той же рівень продуктивності, що і у W16, щоб бути гідною Bugatti.