Дизайнер Jaguar Land Rover переходить у Geely

В Ковентрі, серці британського автопрому, відкрився центр Geely Design UK, який найме близько сотні співробітників і буде творити дизайн для марок Geely, Lynk & Co, Proton, Lotus і LEVC. Очолити студію китайці запросили Уейна Берджеса.

Той у вітальному слові сказав, що в Geely працює «одна з найсильніших команд в області автомобільного дизайну», а Пітер Хорбері зазначив багатий досвід Уейна в преміальному сегменті: мовляв, це допоможе розвивати бренди. Уейн грає хард-рок в групі Scattering Ashes. Є відео про це хобі.

«Вони були мені як сім’я протягом 21 року. Добрі слова та подарунки від Іена Каллума і команди я буду цінувати все життя! »- написав Уейн в Інстаграмі. Кадровики Geely нечасто виходять полювати на іменитих варягів, на відміну від інших китайських і корейських компаній, які вже «хантять» людей один в одного. Успішну спробу заарканити Берджеса можна зіставити з наймом самого Хорбері, теж англійця, теж працював на Jaguar Land Rover. Британський офіс приєднається до дизайн-студіям Geely в Шанхаї, Гетеборзі, Барселоні та Каліфорнії. У всій мережі задіяно понад 900 осіб.