Дизайнери McLaren Speedtail запропонували три колекції кольорів

Майбутні власники гіперкара McLaren Speedtail (106 осіб) вже визначені і чекають поставок своїх машин на початку 2020 року. Щоб допомогти цьому «ексклюзивного клубу» придумати особливу оформлення для «найбільш бажаного автомобіля століття», дизайнери Макларена розробили три «надихаючі» колекції кольорів і матеріалів – Urbane, Visionary, Dynamic.

Кожна включає три теми екстер’єру і салону. Однак все це – лише мала дещиця «практично безмежного діапазону персоналізації». В обробці застосовуються вуглецеве волокно, анодований алюміній, анілінова шкіра і нубук, біле золото (18 карат) і платина. Дерево чомусь не використовується зовсім.

«В результаті ретельного вивчення кольорів, форм і текстур наша команда почерпнула натхнення в областях, які ще не досліджені в автомобільному дизайні, – зазначив стиліст Джо Льюїс. – Спеціально підібрана колекція досить проста, як і сам McLaren Speedtail ».

Нагадаємо, що гібридний «бистрохвост» довжиною 5137 мм і масою 1430 кг розвиває 1050 к.с. Він розганяється до 300 км / год за 12,8 с і досягає максимальних 403 км / год. Кожна машина оцінюється в 1,75 млн фунтів.