Дизельгейт торкнувся компанії Audi

У зв’язку з виниклим дизельним скандалом керівники автомобільної компанії Audi змушені офіційно заявити про відкликання: 64 000 реалізованих автомобілів.

Всі машини, які підлягають відкликанню, мають дизельний двигун V-TDI. Серед усіх автомобілів відкликанню підлягають моделі A6, A7 Sportback і A8, а також SUV Q5 і SQ5 TDI. Кожен власник отримає індивідуальний лист від власників компанії, згідно з яким повинен буде надати свою машину для проходження повного оновлення програмного забезпечення двигуна.

При здійсненню дії несправний компонент двигуна буде вилучено і замінено на повноцінно працюючу деталь. Так само для деяких машин по необхідності буде оновлена сенсорна система. Всі роботи будуть виконані для власників безкоштовно і ніяк не вплинуть на подальшу експлуатацію машин і витрату палива. Більш того, довговічність системи подальшої обробки вихлопних газів так само залишиться без змін. Виробники змушені здійснити заміну всіх деталей, щоб уникнути подальшого розвитку негативного дизельного питання.