Експерт розповів, чому не варто купляти Hyundai Solaris

Автолюбитель вирішив поділитися в мережі своєю думкою щодо того, чи варто купувати Hyundai Solaris. Він упевнений, що ця машина – не найкраще вкладення коштів незважаючи на непогане співвідношення ціни і якості.

Блогер пояснив, чому не варто купувати Hyundai Solaris. Корейський седан не перший рік займає верхні рядки рейтингу найбільш продаваних моделей. Однак у машини є ряд недоліків, через що вона нажила собі і Хейтер. Як зазначив блогер Сергій Лебедєв, при поїздці на «Соляріс» у нього складається враження, що він управляє машинкою з фольги.

В першу чергу його не влаштовує зворотний зв’язок з дорогою. Під час розгону кермо не стає важчим і крутиться однаково і на 20 км / год і на 100 км / год. У плані динаміки від Hyundai Solaris також не варто чекати багато чого, оскільки перш за все це машина для повсякденної їзди по місту. Крім цього, водій помітив, що після прискорення з’явився запах горілого зчеплення, і сильно здивувався, що на таких «млявих оборотах» машина примудряється його палити. Також автомобіль не дуже добре гальмує. На думку автолюбителя, в цьому плані його обходять навіть старі ВАЗ на кшталт «сімки».

Салон «Соляріса» оброблений жорстким пластиком, а за кермо, яке теж виконане з дешевого матеріалу, неприємно триматися, вважає блогер. Список оснащення моделі не вражає, але для бюджетного автомобіля він непоганий, так як найпотрібніші функції в ньому передбачені. Наприклад, в авто є регулювання керма, радіо, підігрів сидінь і т. Д. У цілому для своїх грошей це непогана машина, проте вона на любителя.