Експерт розповів про компактну вантажівку Honda T360

Не всі знають, що компанія Honda починала з виробництва мототехніки, а її розширення продукції та вихід на авторинок ознаменувалися появою цікавого компактного вантажівки T360.

Перший серійний екземпляр Honda T360 зібрали в 1963 році – середньомоторний пікап відносився до класу популярних в Японії «Kei truck». Його оснащували 16-клапанним 4-циліндровим двигуном AK250E об’ємом всього в 356 куб. см. і потужності в 30 «коней».

У той час він був в 2 рази потужнішим, ніж всі його конкуренти на ринку, і швидкість він розвивав до 100 км / год, тоді як пікапи від інших компаній – до 60 км / год. Середньомоторна компоновка Honda T360 обумовлювала просторість кабіни і хорошу стійкість автомобіля в цілому.

Крім того, на пікап можна було окремо встановити гусеничні візки, які замінювали провідні колеса, і навіть спеціальні «лижі» на передні колеса, що перетворювали вантажівку в щось, що нагадує снігохід. Незважаючи на нестандартний пристрій і зовнішність, Honda T360 користувалася успіхом у співвітчизників бренду. Всього завод «Хонда» випустив понад 118 000 одиниць пікапа T360, який пізніше змінили на Honda TN360.

З тих пір настільки нестандартних і цікавих пікапів у виробника в лінійці не було.